100% επιτυχία στους αγώνες του Σαββάτου.
Πάμε για δεύτερη φορά να κάνουμε το το 7 στα 7.

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ διοργανώνει ημερίδα με θέμα τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης για παιδιά και γονείς

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ πρωτοπορεί για ακόμη μια φορά. Αυτή τη φορά, όπως ενημέρωσε, διοργανώνει ημερίδα για τα παιδιά των ακαδημιών και τους γονείς τους, με θέμα τα α μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Δείτε τα γκολ από την πρώτη νίκη του Άρη στο πρωτάθλημα (video)

Η ομάδα του Άρη πέτυχε χθες το βράδυ την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα. Στην αναμέτρηση με τον Πανιώνιο, οι «κίτρινοι» βρέθηκαν πίσω στο σκορ στο 58' με γκολ του Καμπάνταη, ωστόσο 3 λεπτά αργότερα (81'), ο Νταβίντ Αγκάνθο έφερε το παιχνίδι στα ίσια ισοφαρίζοντας σε 1-1. Στο 64ο λεπτό, ο Τσουμάνης αντίκρισε την κόκκινη κάρτα και πήρε την άγουσα για τα αποδυτήρια, αφήνοντας τον Άρη με 10 παίκτες. Οι «κίτρινοι» κατάφεραν να πάρουν τη νίκη με το πανέμορφο γκολ του Ουντότζι στο 88'.