Κυριακή 7 Ιανουαρίου 2024

10 στα10 για τον ΚΑΟ Χαλκιδικής που οδηγεί την κούρσα της ανόδου. Αποτελέσματα & βαθμολογία Γ' Εθνικής." (10η Μέρα)

Το 2024 μπήκε με τον ΚΑΟΧ... καβάλα στο άλογο για τον 5ο όμιλο της National League 2, καθώς όχι μόνο έμεινε αήττητος, αλλά είδε και την νίκη του Ολύμπου επί του Ιωνικού Ιωνίας να τον φέρνει κοντά στην κατάκτηση της πρωτιάς για την κανονική περίοδο, προτού καν λήξει ο πρώτος γύρος.

"Νίκη οξυγόνο της Βαρβάρας επί της Δόξας Δράμας, με λυτρωτή τον Κεχαγιά. Ισοπαλία της Χανιώτης στην Ορεστιάδα.Αποτελέσματα & βαθμολογία Γ' εθνικής"

Η Βαρβάρα μετά από τέσσερις συνεχόμενες ήττες και παθητικό 0-12, βρήκε τον δρόμο για τη νίκη επικρατώντας της Δόξας Δράμας με 2-1 χάρη στα δυο τέρματα του Κεχαγιά. Αντίθετα η Χανιώτη έχασε τη νίκη μέσα από τα χέρια της απο την Ορεστιάδα που ισοφαρίστηκε στις καθυστερήσεις του αγώνα.

"Πολύτιμη ισοπαλία της Ιερισσού μέσα στην Τρίγλια. Αποτελέσματα & βαθμολογία Α' Χαλκιδικής"(11η Μέρα)