ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΣΕΛΙΔΑΣ-TRANSLATE PAGE

Παρασκευή 28 Φεβρουαρίου 2014

Τι ισχύει για άνοδο και πτώση από την Γ' Εθνική! Όλες οι προκηρύξεις...

Αρκετοί έχουν μπερδευτεί αναφορικά με το τι ισχύει σχετικά με την άνοδο αλλά και τον υποβιβασμό από την Γ' Εθνική Κατηγορία.

ΠΑΟΚ και Στέφενς δεν βρίσκονται σε καλό...φεγγάρι

Εξ' αρχής ήταν δύσκολη η αποστολή του ΠΑΟΚ στον αγώνα ρεβάνς με την Μπενφίκα, αφού έπρεπε να ανατρέψει το εις βάρος του 0-1 από το πρώτο ματς στην Τούμπα.
    Μέχρι το 70', ο "Δικέφαλος του Βορρά" κρατούσε τη λευκή ισοπαλία και έμενε ζωντανός αναφορικά με την πρόκριση, αφού ήθελε το ένα γκολ που θα τον έστελνε στην παράταση.
    Ανασταλτικά, η ομάδα του Χουμπ Στέφενς πήγαινε καλά, αλλά δημιουργικά υπήρχε μεγάλο πρόβλημα και αδυνατούσε να γίνει όσο απειλητικός θα ήθελε.

ΕΝΑ "ΔΩΡΟ" ΓΙΑ ΤΗ ΜΚΟ CATAPA ΑΠΟ ΤΙΣ... #SKOURIES (BINTEO)

Δεν πρόκειται για σκουπιδότοπο, αλλά για το... #skouries
Νομίζουμε, ότι η νεοπροσληφθείσα Ελληνίδα ακτιβίστρια για λογαριασμό της Βελγικής ΜΚΟ "Catapa", που δίνει μάχη με τη σειρά της για τον τερματισμό της μεταλλευτικής δραστηριότητας στη ΒΑ Χαλκιδική, αξίζει να αφιερώσει 3 λεπτά από τον πολύτιμο χρόνο της για να δεί το βίντεο που ακολουθεί.