Ημίχρονο στο ντέρμπι του 3ου ομίλου για τα

Νάουσα: Ιωακειμίδης, Ζούρκος, Περηφανόπουλος, Ηλιάδης, Μουσικάκης, Αβραμόπουλος,
Σαρηγιαννίδης, Λαμπριανίδης, Καφές, Μουρίκι, Ουέλινγκτον
Στρατώνι: Ράπτης, Λεμονής, Κομπαλία, Μπέσας, Ντινιώτης, Ταϊρης, Μετάι, Κοσμίδης,
Φούκας, Μελίσσης, Κουκουλής

3' Μεγάλη ευκαιρία για το Στρατώνι να ανοίξει το σκορ!! Ο Μελίσσης εκτέλεσε απευθείας φάουλ με τη μπάλα να προσκρούει στο δεξί δοκάρι του Ιωακειμίδη!!
5' Εκπληκτικό σε δύναμη σουτ-φάουλ του Μουσικάκη, η μπάλα στην αγκαλιά του αντιπάλου τερματοφυλακα!
12' κίτρινη κάρτα στον Σαρηγιαννίδη

12' Δύο κίτρινες κάρτες για τη Νάουσα. Σαρηγιαννίδης και Αβραμόπουλος για διαμαρτυρία.

26' Πέναλτι για τη ΝΑΟΥΣΑ!! Μετά από σέντρα του Ζούρκου και χέρι του Ταϊρη
ΓΚΟΛ! 1-0 η ΝΑΟΥΣΑ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Σαρηγιαννίδη!

28' Κίτρινη κάρτα στον Μελίσση.

34' Σουτ - κεραυνός του Λαμπριανίδη, η μπάλα βρήκε στην πλάτη του Ταϊρη και κατέληξε στο οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Στρατωνίου!

35' Κίτρινη κάρτα στον Μουρίκι

ΓΚΟΛ! 2-0 η ΝΑΟΥΣΑ
42' Σέντρα του Λαμπριανίδη από δεξιά και ο επερχόμενος Σαρηγιαννίδης δεν δυσκολεύτηκε από κοντά να γράψει το 2-0 για τους γηπεδούχους!

ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΑΤΩΝΙ!!
Σύγχιση στην άμυνα της Νάουσας, ο Κουκουλής βρέθηκε στο έδαφος και ο ρέφερι κ. Γρατσάνης έδωσε το πέναλτι.

45' Το πέναλτι εκτελεί εύστοχα ο Μελίσσης και μειώνει σε 2-1 για τους φιλοξενούμενους!