Παρασκευή 11 Δεκεμβρίου 2015

"ΟΡΙΣΤΙΚΕ ΤΟ 2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ "

Η Ε.Π.Σ.Χαλκιδικής όρισε το δεύτερο ημίχρονο
 του αγώνα ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΠΟΡΤΑΡΙΑ.

Την Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου 2015 και ώρα 16:00 στο γήπεδο Αρναίας θα συνεχιστεί το 2ο ημίχρονο του αγώνα μεταξύ των ομάδων Απόλλων Αρναίας και Θερμαϊκού Πορταριάς. Να θυμίσουμε ότι ο αγώνας είχε διακοπεί λόγω τραυματισμού του α’ βοηθού κ.Γούτα Στυλιανού την 6η Δεκεμβρίου 2015.
  1. Ο αγώνας θα συνεχιστεί από το 46ο λεπτό με σκορ 1-0 υπέρ της γηπεδούχου ομάδος (ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ)
  2.  Οι  ομάδες θα συνεχίσουν τον αγώνα με 11 ποδοσφαιριστές αφού στο πρώτο ημίχρονο δεν υπήρχαν κόκκινες κάρτες.
  3. Στη δεκαοκτάδα κάθε ομάδας μπορούν να συμμετέχουν είτε οι ίδιοι, είτε διαφορετικοί ποδοσφαιριστές από αυτούς που αγωνίσθηκαν στον αγώνα που διεκόπη.
  4. Η ομάδα της Αρναίας δικαιούται να κάνει 3 αλλαγές ενώ η Πορταριά 2, αφού στο πρώτο ημίχρονο έκανε μια.
  5. Το δεύτερο ημίχρονο θα ξεκινήσει με σέντρα από την ομάδα του ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
  6. Ο τερματοφύλακας της φιλοξενούμενης ομάδας θα είναι στην εστία που βρίσκεται προς την μεριά των αποδυτηρίων του γηπέδου.
  7. Ο προπονητής  του ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Καδόπουλος Γεώργιος δεν δικαιούται είσοδο στον αγωνιστικό χώρο και στον πάγκο, επειδή είχε απομακρυνθεί κατόπιν εντολής του διαιτητή.
  8. Κίτρινη κάρτα είχαν δεχθεί οι ποδοσφαιριστές Τσάμης Βασίλειος για τους γηπεδούχους και Κανακάρης Κ. για τους φιλοξενούμενους. Σε περίπτωση που αυτοί οι ποδοσφαιριστές δεχθούν κίτρινη κάρτα, θα αποβληθούν με κόκκινη