ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΑΠΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 1η & 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24/9/16 14.30 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ Χ.
KΡΙΤΗΣ: ΣΙΜΟΥ Κ.
24/9/16 18.45 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΑΕΤΟΙ ΟΡΜΥΛΙΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ 87
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΜΑΝΤΑΚΗΣ
KΡΙΤΗΣ:ΣΑΧΙΝΙ
24/9/16 14.30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΡΟΔΑ- ΣΙΘΩΝΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
KΡΙΤΗΣ:ΦΟΡΑ
24/9/16 15.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ-ΙΕΡΙΣΣΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΝΙΟΣ ΑΘ.
KΡΙΤΗΣ: ΒΟΡΔΟΣ
25/9/16 12.00 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑ- ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΡΕΚΑΣ
ΚΡΙΤΗΣ:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
25/9/16 19.30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΕΥΡΩΠΗ 87
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΜΑΝΤΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΗΣ:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ
25/9/16 20.00 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΙ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΚΡΙΤΗΣ:ΜΠΙΓΙΤΗΣ
25/9/16 12.00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΗΣ: ΦΟΡΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24/9/16 16.00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ- Ν. ΡΟΔΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΗΣ:ΣΟΥΛΤΑΝΗ
25/9/16 14.15 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΤΡΙΓΛΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ Χ.
ΚΡΙΤΗΣ: ΣΙΜΟΥ Α.
24/9/16 14.30 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ Χ.
KΡΙΤΗΣ: ΣΙΜΟΥ Κ.
24/9/16 18.45 ΚΛ. ΣΙΘΩΝΙΑΣ ΑΕΤΟΙ ΟΡΜΥΛΙΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ 87
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΜΑΝΤΑΚΗΣ
KΡΙΤΗΣ:ΣΑΧΙΝΙ
24/9/16 14.30 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ Ν. ΡΟΔΑ- ΣΙΘΩΝΕΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
KΡΙΤΗΣ:ΦΟΡΑ
24/9/16 15.00 ΚΛ. ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ-ΙΕΡΙΣΣΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΝΙΟΣ ΑΘ.
KΡΙΤΗΣ: ΒΟΡΔΟΣ
25/9/16 12.00 ΚΛ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑ- ΑΕΤΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΡΕΚΑΣ
ΚΡΙΤΗΣ:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
25/9/16 19.30 ΚΛ. ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΕΥΡΩΠΗ 87
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΜΑΝΤΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΗΣ:ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ
25/9/16 20.00 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΙ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΚΡΙΤΗΣ:ΜΠΙΓΙΤΗΣ
25/9/16 12.00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΗΣ: ΦΟΡΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24/9/16 16.00 ΚΛ. ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΣ- Ν. ΡΟΔΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΚΡΙΤΗΣ:ΣΟΥΛΤΑΝΗ
25/9/16 14.15 ΚΛ. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΤΡΙΓΛΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ Χ.
ΚΡΙΤΗΣ: ΣΙΜΟΥ Α.
2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΑΠΗΣ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
24/9/16 17.30 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ-ΜΟΥΔΑΝΙΑ
24/9/16 19.30 ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΝΙΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: BOΡΔΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
24/9/16 17.30 ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ-ΜΟΥΔΑΝΙΑ
24/9/16 19.30 ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΕΥΚΑΡΠΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΝΙΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: BOΡΔΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
25/9/16 17.00 και 19.00
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΟΡΔΟΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ-ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΟΡΔΟΣ-ΕΛΙΟΔΩΡΟΥ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου